Блог ответов У Вас есть вопросы? У нас есть ответы!

Як позбутися колік та запорів?

Дата: 7 Сентябрь 2010 Рубрика: Здоровье Комментарии: Нет комментариев

Як позбутися колік?  Нам допоміг старий бабусин рецепт»

Сьогодні в аптеках продаються спеціальні чаї, які можна включити до дитячого раціону, але особисто нам вони не допомогли. А реальну користь приніс старий рецепт бабусі.

Потрібно заварити чай із суміші ромашки, кмину та кропу. Якщо ви живете в селі, то ці трави дуже просто виростити на власному городі, а жителі міст можуть придбати їх в будь-якій аптеці.

Такий чайок — повністю безпечний, його можна давати з перших днів життя малюка (по декілька ложечок на день). За один раз ефекту не буде — чай треба пити регулярно.

За місяць моєму синочкові вже виповниться два рочки, і ми ніколи не мали проблем із животиком (за винятком другого місяця життя, коли газоутворення відбувається особливо сильно, і тоді на невеликий термін нам довелося підключити ще й Еспумізан).

Періодично ми й досі вживаємо чай за рецептом нашої бабусі.  (Ирина Мыслицкая)

N.B. О том, как победить храп читайте в рубрике Здоровье на нашем сайте.

«Позбутися проблеми з запорами допоміг звичайний дитячий кефір»

«Моєму Данилку вже 8 місяців. З 3 місяців він постійно мучився запорами, хоча був виключно на грудному годуванні.

Спочатку ми з педіатром відкорегували мій раціон, потім підключили послаблюючі препарати (Дуфалак, Нормазе). Та нічого не допомагало — випорожнення були раз у 3-5 днів, часто за допомогою клізми. У 6 місяців ввели прикорм, та на випорожнення це не вплинуло, дитина плакала… Почали давати препарати для нормалізації флори кишечнику (Бебі-Форм, Ентерожерміна). Ефект був, але тимчасовий.

Тоді я вирішила відмовитись від будь-яких препаратів і ввела в раціон дитячий кефір. і вже за 2 дні памперс нас «ощасливив» і «радує» по сьогоднішній день, дитина спокійна. Ось так нам допоміг звичайний кефір, а не дорогі розрекламовані препарати.

Також хороший ефект дає чорнослив (баночне пюре)».  Лидия Голосова

 


Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

мультирум оборудование Беспроводные системы мультирум. Магазин WiFi акустики и колонки.
Последние записи
Лазерная эпиляция цены. Лазерная эпиляция в области подмышек .
Наши друзья
  • .
Архив
Наверх