Блог ответов У Вас есть вопросы? У нас есть ответы!

Лікуємо від агресії поцілунками

Дата: 31 Октябрь 2010 Рубрика: Полезные советы, Советы психолога Комментарии: Нет комментариев

кусакаВітаємо на нашому блозі відповідей! Пропонуємо до вашої уваги розповідь молодої матусі Аліни Сенькової про те, як вирішалась проблема з дитячою агресією її маленької донечьки:

«Коли Насті виповнився 1 рік і 8 міся ців, у неї з’явилася погана звичка — битися і кусатися. Робила вона це спонтанно, без усілякої на те причини, їй було цікаво вдарити тата чи маму зі всієї своєї сили по обличчю чи сильно вкусити за руку. Як ми тільки не намагалися боротися з малою пустункою! Розповідали, що так не можна, що мамі болить, що буде «вава», але це абсолютно не діяло.

А на спроби відповісти їй взаємно вона реагувала ще більшою агресією. Так про довжувалося 2 місяці, поки я не побачила передачу, у якій розповідали про схожу проблему. Дитячий психолог пояснювала, що погані звички не виникають на порожньому місці. Причи ною може бути стрес, психіч на травма, недостатня кількість уваги. А наше неправильне відучування може лише поглибити проблему. Спеціаліст радила впродовж 10 днів проводити терапію поцілунками: 100 разів на день обійняти та поцілувати малюка, при цьому не акцентувати його увагу на поганій звичці. На мою донечку цей простий метод подіяв. Уже через 4 дні де й поділася наша дитяча агресія

 


Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Последние записи
a2dae2b9
Наши друзья
  • .
Архив
Наверх