Блог ответов У Вас есть вопросы? У нас есть ответы!

Самі ситні продукти

Дата: 26 Апрель 2015 Рубрика: Новости Комментарии: Нет комментариев

ситні продуктиЧомусь багато хто вважає, що схуднення і ситість — вороги, саме тому вважають нормальним постійне відчуття голоду під час дотримання дієти.

Але, між іншим, такої прямої залежності між калорійністю продукту і його здатністю швидко наситити немає. Погодьтеся, заманливо відчути себе ситим, з’ївши що-небудь малокалорійне, — так процес схуднення буде набагато комфортніше.

Самі ситні продукти — це на диво, не щось екзотичне, вони присутні на нашому столі практично постійно, тому їх можна завжди відшукати на кухні. Крім того, всі вони відносяться до т.зв. корисним продуктам, а значить, вживаючи їх, ми крім насичення, отримуємо всі необхідні корисні для організму речовини. Це ще один плюс того, щоб для схуднення використовувати низькокалорійні ситні продукти: деякі види дієт мають негативну сторону, так виняток певних продуктів з раціону призводить до недостачі в організмі вітамінів і мінералів.

Отже, тим, хто хоче схуднути, слід звернути увагу на наступні ситні продукти.

Самі Ситні Продукти головні джерела білків — риба, бобові і нежирне м’ясо
Всі названі продукти ситні, їх не можна з’їсти у великій кількості. Організм не відкладає білки про запас, а витрачає повністю на потреби організму.

Самі ситні продукти: Картопля
Це, напевно, самий ситний продукт, набагато ситніше навіть хліба, але в одній середній картоплині всього 161 калорій.

Самі ситні продукти: Макарони з твердих сортів пшениці
Дуже ситні макаронні вироби, тільки якщо звичайні їх види ще й досить калорійні, то макарони з твердих сортів пшениці має калорійність близько 350 ккал. на 100 гр.

САМІ СИТНІ ПРОДУКТИ

Самі ситні продукти: Вівсяна каша (всього 370 ккал на 100гр)
Ситна кашка з вівса, правда, краще без цукру — це ідеальний варіант для сніданку, тому що вона дозволяє організму швидко насититися, зарядитися енергією сутра. Крім того, вона ще дуже корисна для шлунка.

Самі Ситні Продукти: Яйця
Незважаючи на те, що в одному яєчку всього близько 80 ккал, воно здатне швидко наситити організм. З’їдаємо яйце — і апетит не дасть про себе знати до наступного прийому їжі.

Самі ситні продукти: Апельсини
Недарма ці цитрусові займають перше місце за ситності серед фруктів: досить з’їсти половинку апельсина або цілий фрукт (близько 60 ккал), і голод поступово покине вас. Молоко та похідні його — це теж низькокалорійні ситні продукти, які сприяють швидкому насиченню і служать джерелом багатьох речовин.

Самі ситні продукти: Молоко — тільки знежирене
Будь-яке молоко містить протеїни — білки, які допомагають відчути себе ситим, але молоко з певним відсотком жирності має також і високу кількість калорій.

Сир (близько 170 ккал в 100 гр)
У будь-якому випадку — жирний або знежирений — сир відноситься до дієтичних продуктів, що містять високий рівень білків, жирів і вітамінів, тому їжте його на здоров’я.

Самі ситні продукти: М’який сир
Підійде і козячий сир, і плавлений, і будь-який інший сорт м’якого сиру, яким можна перекусити на ходу. А ланоліновая кислота, що міститься в цьому продукті, одночасно наситить і почне боротьбу з відкладеннями зайвого жиру в організмі. І завершує цей список

Самі Ситні Продукти: Шоколад — тільки чорний
Сама плитка шоколаду калорійна (більше 600 ккал на 100 гр), але його не з’їси багато. Четверта частина шоколадки — і процес травлення сповільнить свою роботу. Крім того, чорний шоколад здатний регулювати рівень апетиту, позбавляючи від тяги до солоності і копченості.

 


Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Последние записи
Наши друзья
  • .
Архив
Наверх