Блог ответов У Вас есть вопросы? У нас есть ответы!

Ходунки та самостійність дитини

Дата: 3 Ноябрь 2010 Рубрика: Новости Комментарии: Нет комментариев

ходунки

Доброго дня всім читачам нашого блогу відповідей Как? Так! У рубриці Дети говоримо про ходунки. Аліна Сенькова вважає, що ходунки розвинули в її дитини навички само­стійності. От що вона говорить:

«Я знайома з різни­ми твердженнями щодо користі та шкоди дитя­чих ходунків. Та в моєму жит­ті вони відіграли значну роль. Оскільки живемо ми з чо­ловіком далеко від батьків, то з вихованням донечки доводилося справлятися самотужки. Будинок, дити­на, готування, прання— часу практично не залишалося. Окрім того, потрібно було все встигнути. Тому іншого виходу, як поставити дити­ну в ходунки, я не бачила.

Наша Настуся змушена була рости самостійною дівчинкою. Вже у 7 місяців вона опанувала науку стоя­ти в ходунках. Спочатку доня просто стояла, потім пот­роху почала робити перші кроки, яким ми безмежно раділи.

Наша донечка відчула справжню свободу, адже тепер могла пересуватися, куди їй забажається, навіть встигала робити шкоду. До­велося прибрати з нижніх поличок все, до чого крихіт­ка могла дотягнутися, а дверцята позав’язувати шнурочками. Справжнім випробуванням для нас ста­ли розетки, розміщені дуже низько. Тато відразу купив для них захисні пломби.

Не можу сказати, що хо­дунки якимось негативним чином вплинули на здоров’я та розвиток нашої крихіт­ки. Свій перший самостій­ний крок вона зробила у 10 місяців, і ми не мали з цим жодних проблем. Більше того, ходунки роз­винули у донечки почуття самостійності, дозволили їй активно рухатися, а разом з тим дали мені можливість справлятися з усіма хатні­ми справами.

Тож, думаю, краще подару­вати дитині таку можливість розвиватися, ніж прикува­ти її до ліжечка чи, ще гірше, «посадити за грати» у дитя­чий манеж».

 


Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Последние записи
a2dae2b9
Наши друзья
  • .
Архив
Наверх