Блог ответов У Вас есть вопросы? У нас есть ответы!

Динамічна гімнастика для новонароджених

Дата: 5 Ноябрь 2010 Рубрика: Здоровье Комментарии: 1 комментарий

динамикаДоброго вечора всім читачам нашого блогу відповідей Как?Так! Зовсім недавно ми говорили про методи перевірки стану нирок у малюків. А сьогодні ми хочемо Вам розповісти про оздоровчий метод, який об’єднує батьків з дитиною. Мова буде йти про динамічну гімнастику з новонародженими. Пише нам

Ілона Смаль, м. Ковель, Волинська обл:

Моїй коханій донечці Вікторії уже випов­нилося 10 місяців. Вона любить гратися, гуляти, купа­тися у водичці, а особливо — займатися динамічною гімнастикою для малюків. Вправи в ній підібрані так, що під час їхнього виконання дитина і батьки здобувають силу та впевненість у своїх діях. Ми із задоволенням роби­мо «Мавпочку», «Чаплю». Але найулюбленіша наша впра­ва — «Круть-верть». Її наша Віка робить із татом. Трима­ючи крихітку за ноги облич­чям від себе, він повільно обертає її навколо верти­кальної осі. Завжди робить декілька кіл за годиннико­вою стрілкою і декілька — проти неї.

Діти, з якими займаються таким чином, раніше почи­нають сидіти, ходити й гово­рити, вони набагато актив­ніше пізнають світ».

Хочемо додати про вправу «Мавпочка». Крихітку беруть за одну ніжку, протилежну їй ручку, акуратно піднімають малюка і похитують з боку в бік. Потім повторюють з іншими ніжкою і ручкою дитини. Можна також брати за ліві, а потім за праві ручку і ніжку.

 


К записи "Динамічна гімнастика для новонароджених" есть 1 комментарий

  1. Ася:

    Самое главное, смотреть по состоянию ребёнка и по его реакции на эту гимнастику. Есть дети которые начинают сразу плакать. Тогда не стоит мучать ребёнка. Моя дочка же наоборот, смеялась во время гимнастики. Ей нравилось и мы занимались с удовольствием.

Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Последние записи
a2dae2b9
Наши друзья
  • .
Архив
Наверх