Блог ответов У Вас есть вопросы? У нас есть ответы!

Лікування виноградом

Дата: 23 Апрель 2011 Рубрика: Здоровье Комментарии: Нет комментариев

лечение виноградомДоброї години усім читачам нашого блогу відповідей. Сьогодні у рубриці Здоров’я мова піде про здоров’я :) та виноград. А своїми думками з приводу лікування виноградом з нами ділиться Людмила Фрунза:

«Про корисні властивості виноградної лози люди знали ще із прадавніх часів. Великий лікар стародавності Авіценна призначав солодкий бурштиновий сік тим, хто страждав на головні болі, лікував ним застуду і анемію. А, наприклад, греки і римляни рекомендували їсти винні плоди для поліпшення обміну речовин, підтримки і відновлення організму після важких хвороб. Тим, хто хоче подовжити життя, виноград просто необхідний: він зміцнює серце — «мотор» організму, відновлює клітини мозку.
Відомо, що у виноградному соку міститься мало не вся таблиця Менделєєва. Рекомендується щоосені випивати сім літрів бурчаку(виноградного соку, що забродив). Вживання цього напою рівносильне переливанню крові, до того ж він добре очищує судини. Бурчак можна приготувати в домашніх умовах.
Інгредієнти: на 1 кг винограду (бажано темного) 100 г цукру і 1 л води. Виноград добре помити, скласти в емальовану посудину, трохи перем’яти, додати цукру й води. Посудину з виноградом прикрити рушником і поставити в теплому місці на 3-4 дні, аж поки забродить. Після цього ягоди добре перем’яти, щоб відійшло більше соку. Рідину процідити, розлити в пляшки й поставити в холодильник. Пити по 2-3 склянки на день.
Дуже корисний виноград тому, хто страждає на тромбофлебіт, болі у ногах. Візьміть гроно кислого винограду, вичавте з нього сік просто на тромбозні вени. Або вичавіть сік з винограду в мисочку, змочіть у ньому шматочок ганчірки, покладіть на проблемні місця і потримайте півгодини. Кислота з виноградних ягід благотворно впливає на судинну систему. Якщо змащувати венозні вузли регулярно протягом 1-1,5 місяці: вони розсмокчуться, заховаються, а болі в ногах потроху стихнуть. Проводити такий курс лікування виноградом можна кілька разів на рік — протипоказань він не має, а користь приносить велику.
Намагайтеся в сезон з’їдати якомога більше винограду, бо в кожній його ягоді — здоров’я.»

При подготовке заметки использованы материалы издания «Дом в саду»

 


Оставить свой комментарий

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Последние записи
Наши друзья
  • .
Архив
Наверх